Aktywni i zdrowi

festyn
Zachęcamy do głosowania na nasz projekt „Aktywni i zdrowi” – cykl zajęć zajęć sportowo-profilaktycznych w ramach V. Edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku głosujemy wysyłając bezpłatny SMS. Przypominamy, iż głosować mogą wszyscy mieszkańcy powiatu toruńskiego, bez ograniczeń wiekowych, w tym dzieci i młodzież. Głosowanie jest bezpłatne i bezpieczne. Więcej po kliknięciu na plakat oraz poniżej plakatu.
festyn
2021 – V. Edycja Budżetu Obywatelskiego
Pula gminna: gmina Obrowo
Projekt „Aktywni i zdrowi” – cykl zajęć zajęć sportowo-profilaktycznych
Organizacja zajęć sportowo-profilaktycznych (aerobik, stretching, nordic walking, profilaktyka bólów kręgosłupa i pleców) dla mieszkańców gminy Obrowo od 16. roku życia oraz zajęć z zakresu gimnastyki korekcyjnej i rytmiki dla dzieci w wieku 4-6 lat.

GŁOSOWANIE : Głosowanie – Budżet Obywatelski Powiatu Toruńskiego (budzet-obywatelski.org)

Termin głosowania: Od 19.11.2021 do 13.12.2021

Głosować może każdy mieszkaniec Powiatu Toruńskiego.
Każda uprawniona osoba może oddać jeden głos na zgłoszone zadanie z puli powiatowej oraz jeden głos na zadanie z puli lokalnej w której mieszka.
Zagłosować można tylko jeden raz.
Aby prawidłowo oddać głos należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu, miejscowość oraz nazwę gminy w której mieszkasz, a także potwierdzić zawarte oświadczenia.
Przed przystąpieniem do głosowania warto zapoznać się z poszczególnymi propozycjami zadań do Budżetu Obywatelskiego.
W celu weryfikacji oddania głosu w formie elektronicznej na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole.
Jeden numer telefonu mogą wykorzystać tylko dwie osoby
LICZYMY NA WASZE WSPARCIE ABY RAZEM REALIZOWAĆ CIEKAWE POMYSŁY W SILNIE>