Stowarzyszenie zarejestrowane

W dniu 26 czerwca nasze Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym. Możemy zatem już działać, współpracować z innymi organizacjami, zgłaszać wnioski bezpośrednio jako Stowarzyszenie Nasze Silno.

W zakładce KONTAKT są już nasze pełne dane (nr konta w trakcie załatwiania), a w zakładce O NAS – Statut i deklaracja dla chętnych nowych członków stowarzyszenia.

Właśnie niedawno oddaliśmy wniosek w programie Pracownie Orange,
21 czerwca mijał termin ostateczny, a nie mogliśmy złożyć wniosku nie mając nr KRS stowarzyszenia – zabrakło jak widać kilku dni. Jednak gmina nam pomogła i zgodziła się wystąpić jako instytucja wnioskująca, a członkowie stowarzyszenia zawiązali grupę inicjatywną.
Dziękujemy panu Andrzejowi Wieczyńskiemu – wójtowi naszej Gminy oraz pani sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zaufanie jakim obdarzyli nasze stowarzyszanie.
W tej chwili czekamy na ocenę wniosku.